başlık.

Boynumdan ayak bileğime kadar kessem kendimi jiletle, hiçbir hücreme sormadan.

Tıpkı kendimi sunduğum akşamdaki gibi umursamadan uzuvlarımı

Sadece yüreğimle kessem

Üstüne dünyanın tüm tuzlarını bastırıp, biraz tütün sarsan geçer mi?

Güzel erkekler buluyorum kendime, kafam iyiyse sevişiyoruz da,

 Sonrası bilindik hikâye, herkes kendi çöplüğüne. Çok mu edepsizce, çok mu hayâsızca seni aklımdan bir an olsun atabilmek için tanımadığım binlerce erkeğin yatak örtülerini koklamak çok mu orospuca?

 

Dünya gündemini takip etmiyorum nice zamandır, kim ölmüş, kim yine hangi masumun ırzına geçmiş, dünya hangi piçlere kalmış da, hangi pezevenklere kiralanmış. Geleceğimizi bizden kim çalmış? Proust hangi kahpeden sonra bu kadar aşkı bilmiş, Freud seksle mi sevişmiş? Kimsenin içine bahar kaçmamış da herkes siyah apoletleri mi kovalamış.

Ulan, beyaz güvercinler nereye gitmiş?!  Neyse, şimdi siktir et bunları, şu sırtımdaki yarayı kurtar, adamlarıma aşk bulaştırmak istemiyorum, tek derdim iyi vakit geçirmek.

 

Sokaklar tuhaf yerler değil mi? Yan yana yürümek zorunda kalan insanların çoğu birbirine iğrenir gibi bakıyor, kimisi gülümsüyor yavaşça öbürü geriniyor küçük omuzlarıyla. Bir sokak bir yola akmadığında adı çıkmaz oluyor ama yola akanlar hep ölüme bulaşıyor. Sokaklar tuhaf yerler, bakmadığında görmüyorsun yanından geçip gideni ki, sen beni fark etmeseydin ben bu edepsizlikle yaşamaya devam edecektim. Akşam bir barda benden küçük adamlar bulup dans edecektim. Onlara daha iyi sevişsinle diye dünyanın en güzel aşk sözcüklerini hediye edecektim.

Yapamadım.

Tüm galibiyetlerimin mağlubiyetlere dönüşebileceği tek kale maçtı

Yine kaybettim..

 

özgenaydos.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !